Materace sprężynowe - wygodne i trwałe

Zależy Ci na komfortowym wypoczynku w nocy? Zmień materac na sprężynowy, wybierając rozwiązanie od New Yorker. To połączenie najwyższej jakości z zaawansowaną konstrukcją, co jest gwarancją maksymalnej wygody podczas snu.

Innowacyjna konstrukcja - materace sprężynowe

Materace sprężynowe New Yorker stanowią milowy krok naprzód, który wyprzedza konkurencyjne produktu. To zasługa innowacyjnej konstrukcji formatki sprężynowej. Wewnątrz materaca znajdują się 5-zwojowe sprężyny typu bonell (125 sztuk na 1 m2 powierzchni materaca) wykonane z najwyższej jakości stali. Dzięki temu oferowane przez nas materace wyróżniają się solidnością, stabilnością i wytrzymałością.

Bez ryzyka odkształcania

Wybierając materace sprężynowe New Yorker, stawiasz na najwyższą jakość. Specjalna konstrukcja oraz mechaniczne przytwierdzanie warstw wypełniających i materiału wierzchniego sprawiają, że materace są odporne na odkształcanie. Zachowują swój pierwotny kształt, co zwiększa wygodę użytkowania.

Maksymalny komfort

Sprężyny typu bonell kojarzą się z ryzykiem wydostania się "do wierzchu"? Udowadniamy, że wcale tak być nie musi. Oferowane przez nas materace sprężynowe to wysokiej jakości produkty tworzone z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Dzięki temu zapewniają maksymalną wygodę - nawet podczas wielogodzinnego snu. Są przyjazne dla kręgosłupa, zapobiegając bolesności pleców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy materace sprężynowe nie tylko w standardowych rozmiarach. Zgodnie z życzeniem, przygotujemy materac w dowolnym rozmiarze.