Materace na wymiar

Dbamy o komfortowy sen

Chcesz wreszcie się wyspać? Zadbaj o wygodny materac, dzięki któremu zapomnisz o nieprzespanych nocach i bólu kręgosłupa. W naszej ofercie znajdziesz materace na wymiar, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób.

Unikatowa konstrukcja

Dostępne w naszej ofercie materace to innowacyjna konstrukcja formatki sprężynowej. Okuwana zimnogiętą ramką stalową, eliminuje konieczność stosowania dodatkowych wypełnień boków materaca. Efekt? Doskonała cyrkulacja powietrza, co przekłada się na większy komfort użytkowania.

Zastosowanie pięciozwojowych sprężyn typu bonell o dużej gęstości (125 szt. na 1 m2) gwarantuje stabilność, odporność na odkształcenia, nieprzemieszczanie się sprężyn, wydłużoną żywotność oraz doskonałe właściwości ortopedyczne.

Doskonała jakość w każdym calu

Nasze materace wyróżnia doskonała jakość. To zasługa zaawansowanego systemu produkcji. Zrezygnowaliśmy ze stosowania kleju na rzecz mechanicznego przytwierdzenia. Dzięki temu warstwy wypełniające nie przemieszczają się - materac zachowuje swój pierwotny kształt przez cały okres użytkowania.

Realizujemy specjalne zamówienia - materace na wymiar

Nasza oferta to przede wszystkim materace występujące w standardowych rozmiarach. Jeżeli jednak poszukujesz rozwiązania "szytego na miarę", jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Nie ma znaczenia czy interesują Cię materace do łóżek hotelowych, czy materace na wymiar, na indywidualny użytek - przygotujemy produkt zgodnie z Twoim życzeniem.

Chociaż działamy w mieście Warszawa, zapraszamy do współpracy klientów z całego kraju.

Zainteresowany? Już teraz zgłoś się do nas i przekonaj się o wysokiej jakości oferowanych materacy.