Materace do sypialni

Sen jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka. Przeciętnie przesypiamy około 1/3 swojego życia i nie warto na tym czasie „oszczędzać”. Warto natomiast zadać o właściwe materace do sypialni, dzięki którym nasz odpoczynek będzie jeszcze bardziej wartościowy, a my odzyskamy energię i chęć do działania.

New Yorker Radzymin to producent materacy sprężynowych wykonanych z wysokogatunkowych materiałów. W swojej ofercie posiadamy klasyczne sprężynowe materace do sypialni, jak również rozwiązania niestandardowe i nietypowe – materace kokosowe oraz materace lateksowo-kokosowe, w tym kokosowe materace 140x200 oraz lateksowo-kokosowe materace 160x200.

Nasza oferta materacy do sypialni to wysokiej jakości rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W asortymencie posiadamy materace gotowe o standardowych wymiarach, takie jak materace 90x200, 140x200 oraz materace 160x200, jak również materace w innych typowych rozmiarach. Zależnie od indywidualnych potrzeb naszych klientów możemy także wykonać materace do sypialni na specjalne zamówienie. Materace na zamówienie wykonujemy w dowolnych rozmiarach, również niestandardowych.

Warszawa i okolice nie zamawiaj w ciemno!

Przed zakupem materac najlepiej sprawdzić! Nasza siedziba jest zlokalizowana w miejscowości Radzymin. Każdego dnia odwiedzają nas klienci z dużych miast usytuowanych w najbliższej okolicy takich jak Warszawa oraz mniejszych miejscowości jak Marki. Wszyscy oni przyjeżdżają do nas w jednym celu – wybrać najlepszy materac do swojej sypialni. I taki, z nieodzowną pomocą naszych specjalistów wybierają!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem materaca, który najpełniej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania koniecznie odwiedź siedzibę marki New Yorker. Z przyjemnością przedstawimy Ci dostępne rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz wątpliwości. U nas znajdziesz materace, które zapewnią spokojny sen Tobie i Twoim najbliższym.

Nie możesz przyjechać?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z pewnością będziemy mogli Ci pomóc!