Materace ortopedyczne na kręgosłup

Każdego dnia budzisz się z bólem pleców? Czujesz, że Twój kręgosłup został nadwyrężony podczas snu, zamiast się regenerować? To znak, że musisz wymienić dotychczasowy materac na nowy. Wybierz materac ortopedyczny i poczuj wyraźną różnicę.

Unikalna konstrukcja z myślą o zdrowych plecach

Dostępne w naszej ofercie produkty z powodzeniem sprawdzają się jako materace ortopedyczne na kręgosłup. Swoje właściwości zawdzięczają unikalnej konstrukcji formatki sprężynowej. Zastosowanie wysokiej jakości sprężyn typu bonell produkowanych za pomocą nowoczesnej maszyny szwajcarskiej firmy Spühl® przekłada się na maksymalną wygodę i profesjonalne wsparcie dla kręgosłupa.

W trosce o komfort

Oferujemy wysokiej jakości materace, nie ograniczając się wyłącznie do właściwości ortopedycznych. Proponowane przez nas produkty wyróżniają się również doskonałą cyrkulacją powietrza, zapobiegając przegrzewaniu się pleców. To zasługa braku wypełnień boków materaca, dzięki czemu nocny sen - nawet w upalne dni - jest niezwykle komfortowy.

Materace ortopedyczne na miarę oczekiwań

Dostępne w naszej ofercie materace to przede wszystkim standardowe rozmiary. Z myślą o najbardziej wymagających klientach proponujemy również materace produkowane na specjalne zamówienie. Bez względu na to, jaki rozmiar materaca jest Ci potrzebny, zgłoś się do nas. Spełnimy Twoje życzenie, w 100% spełniając potrzeby i oczekiwania.

Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz materace ortopedyczne na kręgosłup.

Materace ortopedyczne - Producent

Klientów zainteresowanych materacami produkowanymi na specjalne zamówienie zapraszamy do siedziby New Yorker w miejscowości Radzymin. Na miejscu będziecie mogli Państwo zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami i wybrać najoptymalniejszy materac dla swoich pleców. Serdecznie zapraszamy klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości, takich jak Marki, Legionowo, Tłuszcz i zewsząd indziej, skąd droga do nas nie jest zbyt długa i męcząca.