Materace sprężynowe - wygodne i trwałe

Zależy Ci na komfortowym wypoczynku w nocy? Zmień materac na sprężynowy, wybierając rozwiązanie od New Yorker. To połączenie najwyższej jakości z zaawansowaną konstrukcją, co jest gwarancją maksymalnej wygody podczas snu.

Innowacyjna konstrukcja

Materace sprężynowe New Yorker stanowią milowy krok naprzód, który wyprzedza konkurencyjne produktu. To zasługa innowacyjnej konstrukcji formatki sprężynowej. Wewnątrz materaca znajdują się 5-zwojowe sprężyny typu bonell (125 sztuk na 1 m2 powierzchni materaca) wykonane z najwyższej jakości stali. Dzięki temu oferowane przez nas materace wyróżniają się solidnością, stabilnością i wytrzymałością.

Bez ryzyka odkształcania

Wybierając materace sprężynowe New Yorker, stawiasz na najwyższą jakość. Specjalna konstrukcja oraz mechaniczne przytwierdzanie warstw wypełniających i materiału wierzchniego sprawiają, że materace są odporne na odkształcanie. Zachowują swój pierwotny kształt, co zwiększa wygodę użytkowania.

Maksymalny komfort

Sprężyny typu bonell kojarzą się z ryzykiem wydostania się "do wierzchu"? Udowadniamy, że wcale tak być nie musi. Oferowane przez nas materace sprężynowe to wysokiej jakości produkty tworzone z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Dzięki temu zapewniają maksymalną wygodę - nawet podczas wielogodzinnego snu. Są przyjazne dla kręgosłupa, zapobiegając bolesności pleców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy materace sprężynowe nie tylko w standardowych rozmiarach. Zgodnie z życzeniem, przygotujemy materac w dowolnym rozmiarze.